Істина у вині ?

"Все в нього було старе, крім очей, а очі були кольором схожі на море, веселі очі людини, яка не здається"
Е. Хемінгуей

Все частіше чую запитання: - На які продукти звертати увагу при захворюванні очей?
-Як правильно харчуватися? і т.д.

 Можна багато говорити про харчування, нутрицевтиків, біологічні добавки, в першу чергу хотілося б відзначити сезонність продуктів, і вже тут акцентую Вашу увагу на червоному винограді і його похідних.


Ресвератрол - сильний, натуральний, унікальний антиоксидант. Його відкриття стало першим кроком до розкриття молодості і довголіття. Важливо знати, що з цією речовиною було проведено безліч клінічних досліджень, які показали його ефективність у профілактиці раку, зниженні рівня холестерину в крові, зменшенні запальних процесів і поліпшення стану при цукровому діабеті. Відкриття має велике значення для поліпшення гостроти зору, для збереження зору при таких захворюваннях очей, як діабетична ретинопатія і вікова макулярна дегенерація - провідна причина сліпоти у літніх, ретинопатія недоношених діток.

Де міститься ресвератрол? Вперше ресвератрол був виявлений в кісточках темного винограду. Також він є в самих ягодах і шкірці, але в меншій кількості. Найбільшою його концентрацією володіє червоне вино, оскільки під впливом бродіння збільшується вміст настільки корисної речовини.
Крім того, що воно є у винограді, відомо, що ресвератрол є і в інших продуктах харчування таких, як:
  • арахіс;
  • какао-боби;
  • слива;
  • помідор;
  • перець.

Ресвератрол - потужний антиоксидант, активність якого перевершує вітамін Е.

Таким чином ця речовина захищає очі, від шкідливої ​​дії вільних радикалів, має протизапальні, антиангіогенні та нейропротекторні властивості.

Ресвератрол ваша можливість призупинити процеси старіння і захистити очі від окислення.

Не забуваємо «Вино наш друг, але в ньому живе підступність: п'єш багато-отрута, немногопьyoшь - ліки» Авіцена
 
Залишайтеся молодими з ясним тверезим поглядом !!!