Хвороби очей

Алергічний кон'юнктивіт

Алергічні кон'юнктивіти - найпоширеніше алергічне захворювання очей. Розвиваються внаслідок підвищеної чутливості організму до тієї чи іншої речовини -аллергену.

далі

Амбліопія

Амбліопія або "ледаче око" - захворювання, при якому одне з двох очей майже (або зовсім) не задіяне в процесі зору. Найчастіше амбліопія виникає в дитячому віці. Міжнародна класифікація хвороб, вказана як Н53.0 «Амблиопия внаслідок анопсіі» і Н54.0 «Зниження зору»

далі

Пресбіопія

вікова далекозорість - це стан очей, при якому погіршується зір на близькій відстані, людині стає складно читати дрібний шрифт, особливо при поганому освітленні і виконувати будь-яку роботу поблизу.

далі

Синдром сухого ока

втрата або зниження здатності ока виробляти природну сльозу

далі

Відшарування сітківки

процес відділення сітчастої оболонки ока від судинної оболонки. Відшарування сітківки призводить до значного погіршення зору. Найчастіше вона виникає при травмах і короткозорості, а також при діабетичної ретинопатії, внутрішньоочних пухлинах, дистрофії сітківки і т.д.

далі

Міопія

Міопія (короткозорість) - захворювання очей, коли людина погано бачить предмети, які розташовані далеко.

далі

Астигматизм

Це дефект зору, пов'язаний з порушенням форми кришталика, рогівки або ока, в результаті чого людина втрачає здатність чітко бачити

далі

Гіперметропія

Далекозорість - це дефект зору, коли фокус зображення від предмета потрапляє не на сітківку, а за неї.

далі

Косоокість

Косоокість - це порушення положення очей, при якому виявляється відхилення одного або обох очей по черзі при погляді прямо.

далі

Катаракта

Катаракта — це зміни прозорості кришталика ока. Помутнілий кришталик не здатен правильно фокусувати світлові промені на сітківці, в результаті чого формується розмите нечітке зображення

далі