Це захворювання не стільки небезпечне, скільки неприємне.
Волога з поверхні ока зникає швидше, ніж сльозні залози встигають її відновлювати. Внаслідок цього і розвивається
синдром сухого ока.
При
синдромі сухого ока людину практично весь час супроводжує дискомфорт і відчуття сухості, що змушує шукати зволожуючі краплі для очей.
Купуючи такий препарат, важливо знати, що кращі зволожуючі краплі для очей містять гіалуронову кислоту. Ця речовина, за хімічним складом аналогічна рідині, яку виробляють сльозні залози людини. Роль сльози в захисті поверхні ока важко переоцінити - слізна плівка не тільки захищає очі від шкідливих впливів, але і забезпечує живлення ока. Тому, коли сльоза занадто швидко випаровується, страждає око та зір. Так як гіалуронова кислота максимально схожа з рідинами організму людини, вона не викликає негативних реакцій, і тому перевагу надають зволожуючі краплі для очей з гіалуроновою кислотою.
Краплі для очей, зволожуючі поверхню рогівки ока, допоможуть позбутися синдрому сухого ока і неприємних симптомів, які його супроводжують: почервоніння очей, дискомфорту, погіршення зору.
лікування призначається на короткий термін і тільки під наглядом лікаря!
Штучні краплі сльози і мазі. Використання штучної сльози - це початковий метод лікування сухого ока.
При хронічному синдромі сухого ока, важливо використовувати краплі навіть у той час, коли ваші очі добре себе почувають.
При пересиханні під час сну - можна використовувати більш щільне мастило, наприклад мазь для очей на ніч.
Тимчасове пломбування слізного каналу.
У деяких випадках необхідно закрити слізної канал (щоб сльоза не витікала з ока). Це робиться тимчасовою пломбою, яка встановлюється в сллозному каналі нижньої повіки. Процедура проста і безболісна.
Очні краплі, для збільшення вироблення сльози.
Інші ліки.
У деяких випадках проводиться лікування стероїдними краплями, якщо при огляді виявляється виражені явища запалення ока, пов'язаного з
синдромом сухого ока.
симптоми
причини
рекомендації