сухість в очах
Скарги на сухість в очах, відчуття піску, почервоніння… перелік не скінченний… і зустрічаються ці явища майже в кожного третього- Впізнали себе?!
- Тоді ми далі крокуємо разом.
По прогнозам офтальмологів синдромом "сухого ока" до 2022 року по всьому світу будуть страждати 250 млн. чоловік. Для боротьби з цією недугою в офтальмології розроблено новий напрямок, пошук ефективних препаратів.
Головна задача препаратів для лікування синдрому "сухого ока" - утримувати вологу на поверхні ока, не давати пересихати рогівці. В цьому випадку приходять на допомогу сльозозамінники – а їх – НЕЙМОВІРНО багато!!!
–Як вибрати?
Вже на ранніх етапах перевагу можна віддати:
-Препаратам без консервантів
-Перевіреним молекулам, які довели свою ефективність (гіалуронова кислота,напр.)
- Препаратам з додатковими ефектами(захист клітини, утримування вологи, притягування води, самооновлення клітини, стабілізація зовнішнього шару клітин)
Хотілось би згадати про таку молекулу як трегалоза. Молекула яка необхідна не лише для клітин ока, а й для організму в цілому. Одна така молекула здатна затримувати до десяти молекул води.
У великих кількостях трегалоза міститься в грибах, морській капусті, і що найцінніше в офтальмологічній практиці ієріхонській троянді. Ця рослина поширена в пустелях і здатна витримувати періоди засухи. Дослідження на живих тканинах показали, що трегалоза- молекула яка підтримує гладкість рогівки, а також сповільнює саморозрушення клітин верхніх шарів рогівки. Дозволяє клітині виживати в умовах недостатності енергії при враженнях.
Якщо виникає дискомфорт в очах –звертаємось до лікаря . При постановці діагнозу «Сухе око» вибираємо препарати без консервантів із вмістом гіалуронової кислоти та трегалози.
Ну й звісно, не забуваємо підтримувати наш організм за допомогою харчування і намагатись використовувати в раціоні гриби(печериці, шіїтаке), морську капусту.
Вибираємо найкраще!!!
Гарного здоров’я!!!